Adresa školy: Belingua, Gorkého 2, 602 00 Brno

tel.:  530 310 883
mobil: 728 229 799 (O2)
e-mail: info@belingua.cz
web:
www.belingua.cz

Pomaturitní studium v jazykové škole Belingua

BELINGUA ve školním roce 2011/12 otevře dvě třídy dvoujazyčného pomaturitního studia, kde se bude angličtina vyučovat na dvou úrovních pokročilosti spolu s druhým jazykem na úrovni úplných začátečníků. Na výběr bude jeden z evropských jazyků (zatím vede ruština) a čínština. Doufáme, že se letos najde dost odvážných, kteří si vyberou čínštinu – jazyk, který se jim v budoucnosti opravdu zúročí.

Vzhledem k tomu, že mnozí váháte s výběrem, neboť čínština je pro vás „velkou neznámou“, chceme vám všem dát možnost si v září „ochutnat“ čínštinu, abyste se pak mohli na základě toho rozhodnout.
Pokud si budete chtít přibrat další, třetí jazyk, např. japonštinu, arabštinu nebo pokročilou španělštinu, poskytneme vám velkou slevu na večerní výuku – tři hodiny jedenkrát týdně.

Výuka je rozdělena tak, že denně od pondělka do čtvrtka budete mít tři hodiny angličtiny zaměřené na FCE, popřípadě CAE, a dvě hodiny vámi zvoleného jazyka, tedy celkem 20 hodin týdně.

S ohledem na náročnost dvoujazyčného studia rádi uvítáme pouze ty z vás, kteří máte o jazyky opravdový zájem, jste ochotni se při výuce soustředit a spolupracovat.

Pomaturitního studia se může zúčastnit kdokoliv, pokud má dopoledne čas. Nebude mít sice výhody spojené se statutem studenta, zato si může vybrat jak dny docházky, tak i jazyk a v angličtině např. hodiny konverzace nebo hodiny gramatiky. Zaplatí pouze za ty lekce, kterých se zúčastní. Hlavní výhodou je finanční dostupnost, protože pomaturitní studium je zdaleka nejlevnější formou intenzivní výuky. Pro podrobnější informace klikněte zde.


Adresa školy: Belingua, Gorkého 2, 602 00 Brno

tel.: 530 310 883
mobil: 728 229 799 (O2)
e-mail: info@belingua.cz
web: www.belingua.cz


Zde si můžete prohlédnout fotogragie ze školy.Kde nás najdete
 

Mgr.Eva Bellová, MA (London)

Vystudovala jazyky pedagogického i vědeckého směru na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Po promoci působila jako lektorka španělštiny a angličtiny na Vojenské akademii v Brně, později na Univerzitě 17.listopadu v Praze, kde vyučovala zahraniční studenty češtinu přes angličtinu a španělštinu. V roce 1966 se vrátila do Brna, kde vyučovala angličtinu, španělštinu, ruštinu a francouzštinu na Veterinární univerzitě a věnovala se i překladatelské a tlumočnické činnosti. V srpnu 1969 odešla do Anglie do Londýna, kde působila ve výuce cizích jazyků na školách 3. stupně. Při pobytu v Anglii vystudovala pedagogiku jazyků pro dospělé na Londýnské univerzitě. O prázdninách jezdila do Francie vyučovat ruštinu a španělštinu na jazykových školách. V roce 1992 se vrátila natrvalo do Československa, kde založila školu Belingua a pokračuje ve výuce cizích jazyků. V roce 2003 škola přesídlila z Kamenného Vrchu do nového sídla v ulici Gorkého v centru Brna.