Pomaturitní studium

Když vám vysněná vysoká škola nevyjde, nemusí to vždy znamenat začátek konce. Naopak, může to být začátek vaší nové kariéry. Když věnujete rok pomaturitního studia opravdu intenzivnímu studiu jazyků, nejenom že získáte užitečný mezinárodní certifikát, ale možná, že v sobě objevíte zájem o jazyky a rozhodnete se věnovat dráze pracovníka v zahraničním obchodě, překladatele, tlumočníka, letušky nebo stewarda, průvodce zahraničních turistů po České republice nebo průvodce Čechů po cizině. Nejzajímavější je práce v zahraničí, zejména na záoceánských lodích pro zámožné turisty. Všechna tato místa vám umožní poznat svět a být za to ještě placeni.

Dobrá znalost jazyků, právě tak, jako počítačová gramotnost, jsou předpokladem číslo jedna při obsazování pracovních pozic. Česká republika se nemůže chlubit velkým nerostným bohatstvím a dnes už ani výjimečným zbožím. Cesta k prosperitě spočívá ve využití zájmu cizinců o památky a přírodní krásy této malé země. Statisticky je v České republice největší koncentrace zámků s původním vnitřním vybavením, zachovalých středověkých hradů, kostelů, muzeí, galerií a jiných památek.

K plnému využití turistického potenciálu bude potřeba mnoha cestovních kanceláří, které se budou plně věnovat pouze zahraničním turistům a v neposlední řadě stovek cizojazyčných průvodců, tlumočníků a překladatelů. V příštím roce se očekává zvýšený počet evropských návštěvníků, a také velký příliv Japonců, Číňanů a jiných turistů z Jihovýchodní Asie. Bude to díky odstranění vízových restrikcí a nově zavedených přímých letů z těchto zemí do Česka. Na tuto výzvu odpovídá jazyková škola Belingua nově otevřenými kurzy japonštiny, čínštiny a také arabštiny. V rámci pomaturitního studia Belingua nabízí výuku cíleně zaměřenou na úspěšné zvládnutí FCE (angličtina), popřípadě CAE, spolu se základy čínštiny, španělštiny nebo ruštiny. Výuka bude probíhat v malé skupině v krásném prostředí ve středu Brna a vyučovat budou kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři. Kombinace angličtiny s dalším jazykem vám znásobí možnosti dobrého uplatnění.


Pomaturitní studium ČÍNŠTINY!

Jako jediní v republice nabízíme v pomaturitním studiu čínštinu, která je nyní "hitem" na západě a jazykem budoucnosti.

Vzhledem k omezené kapacitě prosíme, abyste si ve svém zájmu zajistili místo v pomaturitní třídě co nejdříve!Pomaturitní studium ANGLIČTINY zakončené mezinárodní zkouškou FCE nebo CAE + další výběrový jazyk

Jako jediní v Brně nabízíme kombinaci dvou jazyků v rámci 20 hodin týdně: angličtinu k FCE nebo k CAE + čínštinu nebo ruštinu

Proč právě BELINGUA? Jsme pro vás tou správnou volbou, jestliže jste ochotni pilně studovat a líbí se vám:

  1. jazykovou dvojkombinace podle vašeho výběru:
     

    1. angličtina k FCE, pro pokročilé k CAE

    2. výběr jednoho dalšího jazyka, čínštiny nebo ruštiny

* Upřesnění: pouze ten jazyk z výběru se nakonec otevře, kde bude alespoň 10 zájemců.

Pořádáme intenzivní víkendové kurzy zaměřené na úspěšné složení FCE a CAE, včetně „mock examinations", tj. zkoušek nanečisto. Máme pro vás k dispozici bohatý výběr adaptovaných knížek s kazetami k domácí četbě.

Ty mini knížky si sami zvolíte podle svých zálib a jazykové úrovně (detektivky, klasika, romantika, dobrodružství, literatura faktu, tajuplné příběhy, sci-fi aj.).

Zvládnete jednu knížku týdně? Super! Pouze jednu za dva týdny? I pak máte vyhráno!Obsah studia:

osvojení angličtiny na úrovni FCE nebo CAE spolu se základy dalšího jazyka.Školné:

Pozn: nejsme plátci DPH, ušetříte 19% navýšení školného a naše ceny jsou konečné.Podmínky přijetí:


Výhody našeho kurzu: