Umělecké dílo: Potěšení, investice nebo obojí ? (2.část)

V minulém čísle jsme pojednávali o ručně malovaných kopiích , které vám umožní vybrat si svého oblíbeného malíře za velmi dostupnou cenu. V tomto čísle se dozvíte o naší zajímavé nabídce nejen těchto uměleckých reprodukcí, ale i originálů současných umělců nebo jejich limitovaných očíslovaných reprodukcí podepsaných autorem.

 1. KOPIE MISTROVSKÝCH DĚL, MALOVANÉ UMĚLCI NA KVALITNÍCH PLÁTNECH
 2. a zarámované podle vašeho výběru. Ceny od 2.000,- Kč. Naše nabídka: Zakoupíte-li si minimálně 6 obrazů, získáte jeden ručně malovaný obraz zdarma.

  Čím více kopií si zakoupíte a vystavíte na svém pracovišti, škole, bance, nemocnici, ordinaci, hotelu, restauraci, kavárně, sportovním zařízení, lázních, kostelech, tím více zájmu o tyto obrazy vyvoláte. Staňte se našimi partnery a my se s vámi podělíme o zisk z každého nového klienta. Naše ceny jsou bezkonkurenční.

 3. IDEÁLNÍ DÁREK

 4. ORIGINÁLY SOUČASNÝCH MALÍŘŮ
 5. od $ 200 do $ 15 000 – vybrány tak, aby vám byly nejen potěšením, ale i dobrou investicí.

 6. LIMITOVANÉ OČÍSLOVANÉ a PODEPSANÉ REPRODUKCE PŘEDNÍCH SOUČASNÝCH ČESKÝCH I SVĚTOVÝCH MALÍŘŮ.
 7. Tyto reprodukce jsou vytvářeny různými moderními technikami na různých materiálech a často se ručně dokončují tahy štětcem. O těchto limitovaných reprodukcích budeme podrobněji pojednávat v příštím čísle. Jsou pochopitelně mnohem levnější než jejich originály, současně však dražší než kopie mistrovských děl.Na závěr bychom rádi uspořádali miniprůzkum trhu formou e-mailové ankety: Dejte nám vědět, o jaký druh umění byste měli zájem:
 1. kvalitní kopie vašich oblíbených malířů za bezkonkurenční ceny
 2. portréty a obrazy podle fotografií a předloh na zakázku též za bezkonkurenční ceny
 3. originály současných českých i světových malířů – jako forma investice
 4. limitované očíslované reprodukce podepsané autorem – také jako forma investice
Stačí napíšete-li A,B, C, nebo D a uvedete svou soukromou nebo firemní adresu.

Ocenili bychom, kdybyste také mohli uvést: Prosím zašlete nám svoje odpovědi na následující e-mailovou adresu: bell@belingua.cz